دیلانچی …

فروشگاه اینترنتی دیلانچی ، یک فروشگاه برخط و آنلاین وابسته به گروه تولید و پخش لوازم آرایشی و بهداشتی پارسه می باشد که به منظور دسترسی راحت هموطنان به محصولات آرایشی و بهداشتی با هدف ارائه محصولات با کیفیت و حذف واسطه ها به منظور دسترسی به قیمت مناسب برای شما مشتریان گرامی با آدرس اینترنتی www.dilanchi.ir در حال فعالیت می باشد .

اطلاعات شخصی شما محرمانه تلقی شده و بر اساس سیاست حفاظت از حریم خصوصی ، نگهداری می شود . ما متعهد هستیم آنها را منتشر نکنیم ، در اختیار شخص یا سازمان خصوصی ثالثی قرار ندهیم و بشدت از اطلاعات منتشر شده شما محافظت نمائیم .

جمع آوری و استفاده از اطلاعات

دیلانچی تنها مالک اطلاعات حمع آوری شده در این فروشگاه آنلاین است ؛ ما این اطلاعات را به هیچ وجه نفروخته ف اجاره نداده و به اشتراک نمی گذاریم و تنها از این اطلاعات برای ارتباط با شخص خودتان استفاده خواهیم کرد .

برخی از خدمات ما را می توانید حتی بدون ثبت نام در فروشگاه به راحتی استفاده کنید . با این حال برای استفاده از همه ویژگیهای فروشگاه می توانید برای خودتان حساب کاربری ایجاد کنید .

ما برای سرویس دهی بهتر برخی از داده‌های شخصی را پردازش و فقط برای خودتان منعکس می‌کنیم. این امر به ویژه برای داده‌های زیر است:

نام کاربری ، آدرس پست الکترونیکی ، رمز عبور ، ارسال کالا و برقراری تماس یا ارسال پیامک اطلاع رسانی در خصوص کالای سفارشی شما

کاربران دیگر در هیچ صورت و هیچ زمانی قادر به مشاهده آدرس پست الکترونیکی و رمز عبور شما نخواهند بود. ما این اطلاعات را به اشخاص ثالث و هر منبع دیگری نخواهیم داد. 

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب کاربری من تغییر داده و ویرایش کنید ؛ این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت وارد کرده اید .

امنیت

شما به عنوان یک کاربر ثبت نام کرده (عضو)، جهت محافظت اطلاعات شخصی و امنیت، از یک حساب کاربری که توسط رمز عبور تان محافظت می شود، بهره می برید.

اطلاع رسانی از تغییرات

اگر زمانی تصمیم بر آن شد که سیاست های حفظ حریم خصوصی وبسایت را تغییر دهیم، آن تغییرات را بر روی صفحه به روز رسانی قرار خواهیم داد تا کاربرانمان همیشه از اطلاعات جمع آوری شده، نحوه استفاده و احتمال و شرایط افشای آن آگاه باشند. اگر در هر برهه تاریخی به هر دلیل تصمیم به استفاده از اطلاعات شخصی کاربر بگیریم که در زمان ثبت نام ذکری از آن ها نبوده، توسط یک ایمیل او را آگاه خواهیم کرد. پس از آن کاربر این انتخاب را خواهد داشت که آیا اطلاعاتش در این راه استفاده شود و یا خیر. ما از اطلاعات، تحت توافقی که در سیاست های حفظ حریم خصوصی در زمان جمع آوری آن ها صورت گرفته، استفاده خواهیم کرد.

تماس

اعتماد کاربران برای ما مهم است. بر همین اصل دیلانچی آماده پاسخگویی به سوالات کاربران در رابطه با پردازش داده‌های شخصی خود، در هر زمان است. اگر سوالی دارید که در این متن سیاست حفظ حریم خصوصی پاسخ داده نشده و یا اگر مایل هستید اطلاعات بیشتری در مورد هر بند این متن بدست آورید، لطفا به یکی از روشهای زیر تماس بگیرید:

تلفن : ۰۲۱۲۸۴۲۱۵۸۲ داخلی یک مدیر فروشگاه .

تلفن : ۰۸۳۳۴۲۷۱۵۵۷

ایمیل : dilanchi.shop@gmail.com